Poštovani studenti i studentice KBF-a,

U ovim bremenitim i prijetećim trenucima svim smo pozvani pružiti svjedočanstvo kršćanske ljubavi i odgovornosti za društvo u kojemu živimo. Novonastala situacija zahtjeva dodatne napore od svih nas i samo zajedničkim naporom možemo, uz Božju pomoć, pobijediti.

Županijske su vlasti preuzele veliki dio odgovornosti kako bi se što lakše nadvladala ova prijeteće situacija. Treba im pomoći, bilo u prenošenju stvari, raznošenju hrane i potrepština ili u čemu drugom.

Pozivam sve studente KBF-a da se uključe te dadu vlastiti doprinos u nadvladavanju prijetnje koja je nad svima nama. Oni koji se odluče na bilo koji oblik dobrovoljnog rada neka se jave u fakultetsku Studentsku službu (s. Petri), a ista će ih uputiti gdje ili kome se javiti.

Ne bojte se! S nama je Onaj koji reče da je pobijedio svijet te da ostaje s nama u sve dane do svršetka svijeta.

Neka nas Gospodin sve prati svojim blagoslovom.

| Prof. dr. sc. Mladen Parlov, dekan KBF-a | Obavijest