Objavljen je Poziv na Treću elektroničku sjednicu FV KBF-a u akad. god. 2020./21. Predmet žurnosti je usvajanje Izvedbenog plana nastave te vanjske suradnje na poslijediplomskim studijskim programima u ljetnom semestru, budući da nastava na PDS-u počinje idući tjedan. Također, predmet žurnosti je odobrenje vanjske suradnje.

Za sjednicu predlažem slijedeći

Dnevni red

1. Usvajanje Izvedbenog plana nastave i vanjske suradnje za ljetni semestar na PDS-u
  2. Vanjska međusveučilišna i sveučilišna suradnja:
    a) Dopis Hrvatskog katoličkog sveučilišta u Zagrebu
    b) Molba mr. sc. Doris Žuro

Prijedlog odluka:

1. Tko je za (protiv, suzdržan) da se usvoji Izvedbeni plan nastave i prijedlog vanjske suradnje za ljetni semestar tekuća ak. god. na PDS-u?
  2. Tko je za (protiv, suzdržan) da se pozitivno odgovori na zahtjev Hrvatskog katoličkog sveučilišta iz Zagreba, te se dopusti prof. dr. sc. Anti Vučkoviću
    Izvođenje nastave u ljetnom semestru tekuće ak. god. od 30 sati predavanja?
  3. Tko je za (protiv, suzdržan) da se mr. sc. Doris Žuro dopusti izvođenje nastave iz dva kolegija na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Splitu,
    u ljetnom semestru tekuće ak. god?

Molim Vas da svoj elektronički glas (za, protiv ili suzdržan) pošaljete elektroničkim putem najkasnije do četvrtka, 4. ožujka 2021.,

Prof. dr. sc. Mladen Parlov, dekan