Objavljen je Poziv na Šestu redovitu sjednicu Fakultetskoga vijeća u ak. godini 2019./2020., koja će se održati u četvrtak, 12. ožujka 2020., s početkom u 16 sati u profesorskoj zbornici KBF-a.
Prijedlog Dnevnoga reda:

1. Ovjera zapisnika Pete redovite sjednice FV-a, održane 13. veljače 2020.
  2. Ovjera Zapisnika Četvrte izvanredne sjednice, održane elektorničkim putem, od 23. do 27. siječnja 2020.
  3. Studenti: molbe i kolizije
  4. Poslijediplomski studij
    a. Izmjene i dopune doktorskog studijskog programa „Kršćanstvo i suvremena kultura”
  5. Profesori