Katolički bogoslovni fakultet u Splitu u suradnji s Udrugom „Teofil“ poziva motivirane studente da se odazovu prilici da sudjeluju u kreiraju triju epizoda druge sezone tv emisije O tempora! koja se emitira na Laudato TV i dostupna je putem YouTube kanala.

ŠTO ĆEŠ NAUČITI?

• kako pripremiti emisiju, što je to istraživačko novinarstvo u praksi, kako izraditi scenarij
  • odabir idealne lokacije za snimanje emisije, kako namjestiti kadar, postaviti gosta
  • osnove montaže
  • i druge male tajne uspješnog novinarstva

S KIM ĆU RADITI?

• s glavnim urednikom emisije O tempora!, Stankom Stojićem i njegovom TV ekipom

KADA?

• tijekom zimskog semestra ak. god. 2021./2022.

KOGA TRAŽIMO?

• studente preddiplomskog ili diplomskog studija na KBF Splitu zainteresirane i motivirane za novinarski posao i video produkciju

KAKO SE PRIJAVITI?