Agencija za znanost i visoko obrazovanje (AZVO) u okviru projekta SKAZVO, financiranog sredstvima iz Europskog socijalnog fonda, organizira online radionicu naziva „Koliko sam uspješan/na u provođenju online nastave?“. Cilj je otvoriti raspravu o tome koliko je visokoškolska nastava u izvanrednim okolnostima kvalitetna i prilagođena online okruženju, a voditeljice su: dr. sc. Sandra Kučina Softić i gđa Tona Radobolja iz Sveučilišnog računskog centra Sveučilišta u Zagrebu – SRCE.

Događanje će se održati u petak 18. lipnja 2021. od 10:00  do 12:00 h putem platforme Zoom.

Online radionica „Programirano učenje u hibridnom ili online predmetu u Moodle sustavu“ je organizirana u sklopu projekta SKAZVO. Prezentacije s održanog događanja dostupne su na mrežnoj stranici AZVO-a https://www.azvo.hr/hr/azvo-vijesti/2547-odrzan-webinar

Snimci radionice možete pristupiti na poveznici, gdje će biti dostupna do 14. svibnja 2021. godine.

| Doris Žuro, Služba za znanstveno-istraživačke projekte | Prezentacije | Snimak predavanja |

Radionica će se stoga održati u srijedu 14. travnja 2021. s početkom u 12.00 sati pomoću platforme Zoom na ovoj poveznici.

| Prof.dr.sc. Jadranka Garmaz, Predsjednica Odbora za osiguranje kvalitete i nastavničke kompetencije |  Program radionice