Ured za pastoral mladih, Sveučilište u Splitu i Studentski centar, u srijedu, 7. lipnja 2017. u 20 sati, u dvorištu studentskog doma Dr. Franjo Tuđman – Kampus (ulica Cvite Fiskovića 3, Split). organiziraju „Te Deum“ – sv. misu za kraj predavanja u ak. god. 2016./2017.

Uz nazočnost rektora sveučilišta prof. dr. sc. Šime Anđelinovića, ravnatelja studentskog centra Stenka Dell'Orca, povjerenika za pastoral mladih dr. sc. don Mihaela Provića, dekana, nastavnika te drugih djelatnika Sveučilišta, sv. misu zahvalnicu predvodit će splitsko-makarski nadbiskup mons Marin Barišić.

Sv. misu animirat će glazbeni sastav studentskog pastoralnog centra „Bl. Ivan Merz“ Veritas aeterna. Na kraju sv. mise održat će se prigodni koncert na kojem će nastupiti glazbeni sastavi: Izidor, Konkatedrala i Veritas aeterna.

| Don Mihael Prović, duhovnik studenata Sveučilišta u Splitu | 6.6.2017 |