Splitski sveučilišni sportski savez sukladno planu i programu rada, organizira UniSport košarkašku i futsal ligu za 2018. godinu (Prvenstvo Sveučilišta), koje će kreniti početkom ožujka 2018. UniSport košarkaška liga će se održati u trajanju od dva mjeseca u sportskoj dvorani na sveučilišnom Kampusu, a UniSport futsal liga na malonogometnim terenima u Spinutu.
Oba natjecanje će se održati ekipno u muškoj i ženskoj konkurenciji. Točan termin početka natjecanja, kao i satnica ždrijebanja biti će definirana nakon isteka roka za prijave. Prijave se mogu izvršiti slanjem ispunjenih obrazaca preko profesora TZK najkasnije do četvrtka 22. veljače 2018. do 12h na email: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
(prijave moraju sadržavati sve zatražene podatke: ime i prezime studenta, datum rođenja, oib, broj indexa, kontakt voditelja ekipe).

| Pero Badrov, povjernik za sport | Propozicije košarka | Propozicije futsal | 8.2.2018 |