Sistematski pregledi će se održavati u ambulanti školske medicine, Bijankinijeva 13 (pored diskonta "Feniks" tj. niže od 2. policijske postaje na Bačvicama, ulaz je sa ulice, kroz dvorište pravo). Obavezno ponijeti INDEX i zdravstvenu iskaznicu, a strani studenti i putovnicu. U slučaju kroničnih ili težih bolesti molim ponijeti i nalaze drugih specijalista na uvid. (NAPOMENA: studenti stariji od 25 godina nisu obavezni pristupiti sistematskom pregledu. Studenti koji su na drugom fakultetu obavili pregled, trebaju donijeti index radi prijepisa.)

• PONEDJELJAK. 12. 2. 2018.
    • u 8,15 h: Matia ČIRJAK, Ivan ČOGELJA, Duje DUIŠIN, Ivana DUVNJAK, Ivan KRAJINA, Antonia KRIŽAN, Mila KRIŽANOVIĆ
    • u 10,00 h: Robert LOZANČIĆ, Darko MALBAŠA, Ivan MAMIĆ, Danijel MARŠIĆ, Josip MORNAR, Ivan NOVAKOVIĆ
  • SRIJEDA. 14.2.2018.
    • u 14,30 h: Petar PARADŽIK, Josipa PRIMORAC, Luka PROLIĆ, Marko PUDAR, Renato PUDAR.

| s.Mariangela Majić, voditeljica studentske službe | Obavijest NZZJZ Split | 30.1.2018 |