Studentski zbor KBF-a Sveučilišta u Splitu raspisuje javni natječaj za izbor glavnog urednika studentskog časopisa Odraz i za urednika LisT-a.

Na natječaj se mogu javiti svi redoviti studenti KBF-a, podjednako obaju studijskih smjerova. Prijava na natječaj podrazumijeva slanje e-maila prijave na mail Zbora: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. u kojoj će kandidati navesti, uz osobne podatke i studijski smjer i godinu studiranja. U prijavi nije potrebno navoditi motivaciju, ali je moguće prijavi priložiti i kratko motivacijsko pismo. U prijavi je potrebno navesti za koje se mj esto kandidat/ica prijavljuje.

Rok ovog natječaja je do petka 10. studenog 2017. godine. Natječaj je objavljen na stranicama fakulteta, na službenoj FB stranici Studentskog zbora KBF-a i na oglasnim pločama na fakultetu.

| Natječaj | Bruno Petrušić, predsjednik SZ KBF-a | 30.10.2017 |