Splitski sveučilišni sportski savez sukladno planu i programu rada, organizira UniSport Odbojku na pijesku i Rukomet za 2017. Godinu (Prvenstvo Sveučilišta), koje se održati tijekom lipnja 2017.

• UniSport Odbojka će se održati u muškoj i ženskoj konkurenciji na terenima KOP Žnjan Split, u petak 9.lipnja, sa početkom u 9 h.
    • UniSport Rukomet će se održati u muškoj i ženskoj konkurenciji, u dvorani ŠC Bazeni Poljud u četvrtak 8. lipnja s početkom u 9h te petak 9. lipnja, također s početkom u 9h.

Prijave se mogu izvršiti najkasnije do utorka 6. lipnja 2017. do 12 h na email: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. (prijave moraju sadržavati sve zatražene podatke: ime i prezime studenta, datum rođenja, oib, broj indexa).

| Pero Badrov, povjernika za sport KBF-a | Propozicije Odbojka na pijesku | Propozicije Rukomet | 29.5.2017 |