Objavljeni su rezultati natječaja za dodjelu nagrada Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu. Svečana dodjela priznanja svima nagrađenima bit će dana 16. svibnja 2017.godine na proslavi Dana Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu u utorak 16.05.2017. godine s početkom u 16:00 sati u zgradi Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu “studentuša” na adresi Zrinsko frankopanska 38.

Događaj će uz prigodna obraćanja uzvanika pratiti nastup Akademskog pjevačkog zbora, svirka studentskog ansambla S/UMAS, prigodne dodjele nagrada Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu, svečano potpisivanje sporazuma suradnje između Studentskog zbora i Gradskog društva Crvenog križa Split, prezentacija studentskih udruga i studentskih projekata te prigodni domjenak.

| Rezultati natječaja | Pozivnica | Josipa Bliznac, Potpredsjednica i Povjerenica za komunikaciju i medije Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu | 11.5.2017 |