Sveučilište u Splitu poziva sve dobitnike stipendije za akademsku godinu 2016./2017. na svečano potpisivanje Ugovora o dodjeli stipendije Sveučilišta u Splitu, koje će se održati u četvrtak, 9. ožujka, s početkom u 11 sati u multifunkcionalnoj dvorani u sjevernom tornju Sveučilišne knjižnice, R. Boškovića 31. Tom prigodom stipendistima Sveučilišta u Splitu obratit će se rektor prof. dr. sc. Šimun Anđelinović.

Molimo one dobitnike koji su zbog opravdanih razloga spriječeni prisustvovati potpisivanju ugovora da se jave Službi za nastavu:

• dobitnici prve kategorije Sari Sladić na broj telefona 558-267 ili email: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
  • dobitnici druge kategorije Silviji Rančić na broj telefona 558-213 ili email: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

| Obavijest | s.Maneta Mijoč, tajnica fakulteta | 23.2.2017 |