Ured za pastoral mladih Splitsko-makarske nadbiskupije najavljuje:

1. MISE ZORNICE, u 6.30 sati, Kampus Svako jutro od ponedjeljka do petka u 6.30 sati u studentskoj kapelici u Kampusu bit će adventske mise zornice koje predvodi dr. don Mihael Prović, duhovnik Sveučilišta u Splitu.
  2. SVEČANE SV. MISE, nedjeljom u 20.00 sati, Kampus Svake nedjelje u 20.00 sati u studentskoj kapelici u Kampusu bit će Svečane sv. mise za mlade koje predvodi dr. don Mihael Prović. Sv. mise animira glazbeni sastav Veritas aeterna.
  3. GLAZBENA RADIONICA „GLAZBA I POKRET“, četvrtak 7. prosinca, Nadbiskupsko sjemenište – velika dvorana U četvrtak 7. prosinca, od 17 do 21 sat, na glazbenoj radionici „Glazba i pokret“ bit će predavanja i okrugli stol o pjevanju, ponašanju i odijevanju u liturgiji, koncertima te festivalima moderne duhovne glazbe. Radionicu će održati: dr. sc. don Mihael Prović, mr. sc. fra Domagoj Volarević, Jure Leskur, Denis Vasilj te gošća koncerta „Ususret Božiću 2017.“ glazbena diva Radojka Šverko.
  4. KONCERT „USUSRET BOŽIĆU“, petak 8. prosinca, Nadbiskupsko sjemenište – velika dvorana
    U petak 8. prosinca u 20 sati održat će se koncert moderne duhovne glazbe „Ususret Božiću 2017.“ Na kojem nastupaju: Zbor Mihovil, Veritas aeterna, Autora, Mješoviti zbor Nadbiskupijske klasične gimnazije „Don Frane Bulić“, Dječji vrtić „Popaj“, Konkatedrala, Vis David i glazbena diva Radojka Šverko.

| Dr. sc. Mihael Prović, povjerenik za mlade | 5.12.2017 |