Program edukacije iz Kršćanske geštalt-pedagogije dio je ponude cjeloživotnog učenja Katoličkog bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Splitu. Program je u funkciji je poticanja osobnog i profesionalnog rasta vjeroučitelja te drugih odgojno-obrazovnih i pastoralnih djelatnika kroz jačanje njihovih osobnih, pedagoških, socijalnih, savjetodavnih i religioznih kompetencija. Program će provoditi sveučilišni nastavnici Katoličkog bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Splitu u suradnji sa sveučilišnim nastavnicima Teološkog fakulteta Sveučilišta u Ljubljani.

Rok prijave je produžen i traje do kraja studenog 2016., a program počinje u veljači 2017.

Edukacija će se odvijati kroz dvije godine, tijekom osam vikenda. Za sada su definirani termini tijekom 2017.:

• 24. – 26. veljače 2017.
  • 19. – 21. svibnja 2017.
  • 6. – 8. listopada 2017.
  • 1. – 3. prosinca 2017.

Cijena programa je 7.000,00 kn, a bit će omogućeno plaćanje u obrocima.

Zainteresirani prijavu vrše na online obrazac

Dokumenti potrebni za upis u program:

• Ispunjeni i potpisani obrazac prijave
  • Domovnica
  • Preslik diplome/svjedodžbe zadnjeg postignutog školovanja
  • 1 fotografiju (3,5 x 3 cm)

Dokumenti se šalju preporučeno na adresu:

Sveučilište u Splitu
Katolički bogoslovni fakultet
"Prijava za upis na program Kršćanske geštalt-pedagogije“
Zrinsko-frankopanska 19
HR-21000 Split